X
X

Sepet  (0)
Giriş Yap Hesap Oluştur

Hakkımızda

Yalın fiyat politikasıyla web ve yazılım Dünyasındaki yardımcınız YalinHost İnternet Hizmetleri
Sektördeki en iyi fiyat performans oranı yalinhost.com'da
En uygun fiyatlarla ve profesyonel hizmet anlayışıyla yalinhost.com Domain, Hosting, reseller hosting, vds ve vps hizmeti sunmak için bir projeyle 2021 yılında hayata geçti. Sadeliğin ve şeffaflığın birleşiminden doğan Yalın isminin anlamına uygun hareketen eden yalinhost.com hayalinizdeki alan adını bulmanıza yardımcı olmaktadır. Üstelik her bütçeye uygun yalın fiyatlarıyla , tam donamımlı ve full performans web hosting paketleriyle arama motorlarında en üste çıkmanızı sağlamaktadır.


SEKTÖRDEKİ EN İYİ FİYAT PERFORMANS ORANI
Minimum kâr ile hareket eden yalinhost.com kalite ile uygun fiyatları bir araya getirerek sektördeki en iyi fiyat performans oranını sizlere sunmaktadır. Bu yüzden host firmasının birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Sürekli olarak sunuculara yatırım yapan yalinhost.com kazancının yüzde 75'i ile de yeni sunucu alımı yaparak istikrarlı büyümeyi hedeflemiştir. Yüzde 100 hedefle ve yüzde 99.98 uptime garantisinin verildiği hizmetleri ise genç ve dinamik bir ekip yönetmektedir. Alanında uzman ve eğitimli bir kadro ile hareket edildiğinden dolayı 7 gün 24 saat kesintisiz destekte sağlanmaktadır. Üstelik destek birimi kişiye özel çözümlerde üretmektedir. Yazılım ve web hizmetlerinin karmaşık olmasından hareket eden destek birimi her telefonunuzda problemlerinize çözüm üretmek için hazır bulunmaktadır.


SUNULAN PROFESYONEL HİZMETLER
yalinhost.com geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Almak istediğiniz alan adının uygunluğunun kontrölünün yapılması için arama kısmına yazmanız yeterlidir. Üstelik alan adlarınınız Whois Koruması altındadır. Alan adınızı kolayca alabileceğiniz gibi yenileme ve uzatma işlemlerini de kontrol panelinde hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sunulan diğer bir hizmet olan web hosting hizmetinden de uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Ekonomik, profesyonel SSD ve Reseller Hosting hizmetleri sorunsuz ve güvenli bir şekilde size teslim edilmektedir. Yazılım alanında da bir ara yüze ihtiyacınız varsa yalinhost.com kolay ve anlaşılabilir ara yüzler sunmaktadır. Eğer web sitenizin kalıcı ve hızlı bir şekilde yükselmesini istiyorsanız Google SEO hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Firma Ünvanı : Yalinhost İnternet Hizmetleri - Yunus Emre Özeren

Vergi Dairesi : Osmangazi

Vergi Numarası : 6900424290

Yer Sağlayıcı Belgesi